Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
10034

4net.tv

IPTV - televize

 

 

Chtěli byste mít možnost sledovat vaše oblíbené TV pořady v počítačimobilu i na televizi, aby vám už nikdy nic neuteklo? Naše služba vám umožňuje kvalitní příjem digitálního vysílání přes internet. K tomu, abyste mohli začít sledovat IPTV, stačí mít jen přístup k internetu a vhodné zařízení pro příjem.

Výhody IPTV

 • Sledujte TV na tabletu, v počítači nebo na televizi. Záleží jen na tom, co máte zrovna po ruce.
 • Nalaďte si prémiové kanály jako Eurosport a AXN.
 • Nevyhazujte peníze za žádnou drahou satelitní techniku ani za instalaci.
 • Pro sledování IPTV jsou kladeny minimální požadavky na přenosovou rychlost.
 • Nebudete se muset rozhodovat mezi Ulicí a Tour de France. Každý se bude moci dívat na to, co chce.

VÝBĚR POSKYTOVATELE IPTV

Rozšiřujeme naši nabídku IPTV služeb! Nyní můžete využít platformu Sledovaní.tv, která vám přinese širší výběr televizních programů a vylepšené uživatelské rozhraní pro ještě lepší zážitek ze sledování. Kliknutím na https://sledovanitv.cz/ se můžete zaregistrovat a službu zdarma vyzkoušet.

Sledujte TV na jakémkoliv zařízení

Uživatelé IPTV nejsou omezeni na sledování televizního vysílání pouze na svém set - top boxu. S námi můžete sledovat televizi na většině typů mobilních zařízení, kdekoliv v dosahu internetového připojení, v internetovém prohlížeči i přímo v televizi. (Podporovaná zařízení)

 • Všechny běžné webové prohlížeče 

  Můžete sledovat televizní vysílání ve všech běžných webových prohlížečích. Nepotřebujete žádnou další aplikaci, ani pro sledování televizního archivu.

 • Aplikace pro WINDOWS

  Z Microsoft store si můžete stáhnout aplikaci 4net.tv

 • Mobilní zařízení s iOS a Android

  Obě nejrozšířenější mobilní platformy umožňují sledování IPTV.
   

 • Set-top-boxy ARRIS, Motorola a Albis

  Spolehlivé a stabilní se-top-boxy s pěkným designem a uživatelsky příjemným ovládáním. Robustní operační systém a kontinuita ve vývoji jednotlivých produktových řad zaručují perfektní funkčnost.

 • Přes aplikaci v  chytré TV  (Samsung, LG)

 

Programová nabídka THSOFT IPTV

Součástí THSOFT IPTV řešení je také služba Second Screen - "druhá obrazovka". Tato služba umožňuje další zobrazení streamu v rámci domácnosti na PC, tabletech či mobilních telefonech. V rámci jednoho poplatku jsou 4 jakákoliv zařízení v domácnosti. Součástí každého balíčku jsou dostupné nPVR služby (pause TV, StartOver, TimeShift). Využít můžete až 7 denní archiv pořadů – délka archivu se může lišit v návaznosti na legislativní podmínky. Poplatky za jednotlivé balíčky jsou konečné a obsahují poplatky za programovou nabídku, stream, kódování, licenci  a poplatky autorským svazům.

OMEZENÍ NA PROGRAMECH PRIMA

Avizované omezení přetáčení reklam na televizních stanicích skupiny Prima. Toto omezení si FTV Prima vynutila u všech operátorů poskytujících televizní služby. Při zpětném spuštění pořadu nebude na kanálech Prima možný posun na časové ose v celém rozsahu reklamního bloku, tak jak jste na to byli doposud zvyklí. Nově musí divák z každého reklamního bloku odsledovat 3 minuty. V každé hodině jsou tyto reklamní bloky dva. Během omezení přetáčení reklam, při zpětném spuštění pořadu, zůstávají funkce pro přepnutí kanálů, volby jiného pořadu nebo vstup do EPG (programového průvodce) aktivní. Zatím toto nebude aplikováno do 30.6. podle sdělení FTV Prima.

 

 

Tarify


Tématické balíčky


Ostatní ceny

Ceny set-top-boxů

SetTopBox Arris VIP 43022700,- Kč
Poplatek za druhé a třetí zařízení (SetTopBox nebo chytrá TV) je 30Kč/měs. Cena pronájmu SetTopBoxu je 90 Kč/měs. (na 36 měsíců).
Poskytovatel televizního vysílání si vyhrazuje právo na změnu programové skladby balíčků IPTV. Programová nabídka je přebírána od provozovatele převzatého televizního vysílání společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého vysílání registrován Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn./Ident.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14.04.2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.
Ceny jsou uvedeny s DPH. Ceník je platný od 1.6.2022