Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
3000

Software

Dopravní a spediční systém SPEiS

je program určený pro spediční a dopravní firmy, zabývající se silniční, lodní, leteckou, nebo kombinovanou přepravou. V nové verzi jsou rozšířeny uživatelské funkce s vyšší možnosti přizpůsobení programu požadavkům zákazníka. Zcela nový modul umožňuje komunikaci mezi ustředím a pobočkami ON-LINE pomocí Internetu. Uživatelské prostředí vychází z rozhraní Windows, zabezpečení a správa dat je pomocí technologie Client/server. Program je vhodný pro firmy s certifikací ISO 900x, je velice univerzální a lze jej využít ve firmách s různou organizační strukturou.

Jedná se cenově dostupný moderní dopravní systém architektury klient/server s mnoha funkcemi převyšujících jiné aplikace stejného zaměření na trhu. Je určen pro všechny (x86 a x64) verze operačního systému MS Windows . Program obsahuje moderní komunikační rozhraní s internetem (stahování aktuálních kurzovních lístků ze serveru ČNB, kontrola nových verzí a pod), je v něm důkladně vyřešena otázka uživatelských práv, obsahuje manažerské výstupy s možností tvorby uživatelských tiskových sestav a výstupů včetně HTML. Systém je připraven na řešení problematiky dopravců v EU. 

MODUL SPEDICE 
zahrnuje základní moduly pro práci se zakázkou od jejího přijetí až do fakturace (SPEDIČNÍ DENÍK, KNIHA POHLEDÁVEK). Dále pak podpůrné moduly pro navazující evidence (OBCHODNÍ PARTNEŘI, EVIDENCE POVOLENÍ, KORESPONDENCE, SPZ, OSOBY, MÍSTA NAKLÁDEK A VYKLÁDEK a pod.).

MODUL DOPRAVA 
mezi hlavní funkce sytému patří evidence a sledování: vozidel, výměny pneumatik, výměny provozních náplní, STK, ME, garanční opravy, silniční pojištění, evidence řidičů, zdravotní pojištění, školení bezpečnosti práce, školení řidičů, automatický výpočet diet, evidence stazek, adresář obchodních partnerů a jiné.