prvni stranka

Aktuálně

(05.01.2022) IPTV - nestabilita serveru
Vážení zákazníci, dnes 05. 01. 2022 od 11:50 do cca 15:00 evidujeme nestabilitu serverů pro poskytování živého vysílání IPTV a nedávného obsahu. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.
(01.11.2021) Kanály Barrandov
Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás informovali o odstranění televizních kanálů Barrandov z nabídky naší IPTV služby ke dni 29.10.2021. Kanály Barrandov měly být nově v nabídce IPTV zpoplatněny, což by se negativně promítlo do ceny každého balíčku navýšením o několik korun. Dodavatel služby, společnost 4NET.TV services s.r.o., nepřistoupil na navržené podmínky. K tomuto rozhodnutí dodavatel dospěl po dlouhých jednáních a zvážení všech okolností jako je obsahová náplň kanálů, množství vlastní tvorby, obsah reklam a teleshoppingu, úzce vymezená cílová skupina, ale i nízká sledovanost. V návaznosti na předchozí argumenty vnímá jako nespravedlivé, že za šíření kanálů Barrandov v síti dvb-t majitel televizních stanic naopak platí velmi vysoké částky. Věříme, že oceníte tento přístup, kterým se spolu s dodavatelem služby snažíme udržet dobrý poměr kvality a ceny.
(22.10.2021) IPTV - nové kanály
Vážení zákazníci, do všech základních balíčků dnes zařazujeme nové kanály: Nova Lady, Prima SHOW, Russia today DOC a Russia today.
(01.04.2021) Měníme sídlo
Všechno se mění, i my jsme něco změnili. Máme nové sídlo, nové rychlejší tarify a nové lepší ceny. Nově nás najdete na Masarykově náměstí 46 v Solnici.více...
(05.01.2021) Do Rokytnice v O.h. přinášíme plně optické připojení
Vážení zákazníci,
do nového roku vám přinášíme plně optické připojení do Rokytnice v Orl. horách. Posíli jsme hlavní linku o novou plně optickou trasu. Ve vybraných místech (střed města) se tak můžete těšit z optiky až do pohodlí vašeho domova. Také v roce 2021 budeme budovat nové optické přípojky a tuto síť pro vás rozšiřujeme.

Mapa